Bio-release massage

Deze holistische massage is ontwikkeld door Gerda Boyesen, psychologe en fysiotherapeute. Deze massage maakt u mogelijk bewust van de samenhang tussen lichamelijke, geestelijke en emotionele spanningen.

De bio-release werkt ontspannend en het bevordert de energiestroom, bloedcirculatie en de aanmaak van endorfine (ook wel gelukshormoon genoemd). Het geeft een mogelijkheid om spanningen los te laten en zo maakt u weer ruimte vrij voor spontaniteit, vitaliteit en levenslust. De methodieken die gebruikt worden zijn zachte massage en bewegingen. De ademhaling speelt in dit geheel een zeer belangrijke rol. Op een milde wijze wordt het mogelijk gemaakt om het teveel aan spanning en afvalstoffen af te voeren. Bij veel mensen is dit systeem niet voldoende open en daarom is het soms nodig om het zelfregulerende systeem aan te moedigen. De bio-release massage kan heel goed worden toegepast bij iedereen die hinder ondervindt van emoties en spanningen zoals stress, psychosomatische klachten, hoofdpijn, weinig zelfvertrouwen en depressieve gevoelens. Deze massage brengt je letterlijk in beweging om weer terug in balans te komen.

De bio-release massage is geschikt voor alle leeftijden. Vaak is het effect van de massage al op korte termijn merkbaar. Deze massage kan over de kleding heen gegeven worden. Ik help u graag bij het maken van een keuze in één van deze behandelingen: Reiki, Bio release massage, Polariteits massage, Voetreflex massage of Metamorfose massage. Of een XL massage, dit is in combinatie met Voetreflex massage.

Klik op "Agenda" voor meer informatie en/of "contact" voor het "inschrijfformulier".
Al één Zijn
© 2007 - 2010 Tasja Hut
Kinder yoga avontuur
Kinder meditatie
Ouder-kind meditatie
Psychosociaal counselor
Stress Reductie Programma
Sherborne
Meditatie
Chakra tekenen
Metamorfose massage
Bio release massage
Reiki
Cursussen, lezingen, mediums en workshops